Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Foto's


Sfeerbeelden tijdens de finale 2018-2019

goud VJSO

Gouden plaats VJSO

zilver VJSO

Zilveren plaats VJSO

brons VJSO

Bronzen plaats VJSO

Bianca Debaets toespraak

Staatssecretaris Brussels Gewest Bianca Debaets.

de winnaars

De winnaars

optreden van De Nonsens Alliantie

Optreden van De Nonsens Alliantie

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

praktische proef

Praktische proef

theoretische proef

Theoretische proef

theoretische proef

Theoretische proef

theoretische proef

Theoretische proef

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

deelnemer in actie

Foto's van de editie 2017-2018.

Foto's van de editie 2016-2017.

Foto's van de editie 2015-2016.

Foto's van de editie 2014-2015.

Foto's van de editie 2013-2014.

Foto's van de editie 2012-2013.

Foto's van de editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: