Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2013-2014


Finalisten VJTO 2013-2014


Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 30 november 2013! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

    Goud:
    1. Colson Luis (Gemeentelijke Basisschool -Jan Frans Willems, Boechout)
    1. Parmentier Jelle (Vrije Basisschool-St-Lodewijk, Deerlijk)
    1. Vandewynckel Simon (Vrije Basisschool -Het Hinkelpad, Antwerpen)

    Zilver:
    2. Baeyens Ben (Gemeentelijke Basisschool, Halen)
    2. De Block Luka (Gemeentelijke Basisschool -Ten Bos, Merchtem)
    2. Devos Zeno (Gemeentelijke Basisschool -De Harp, Gent)
    2. Govert Jacob (Talents@home, Hove)
    2. Popelier Bram (Vrije Basisschool - De Kiem, Oostkamp)
    2. Thielman Lenie (Gemeentelijke Basisschool -De Droomballon, Sint-Niklaas)
    2. Van Damme Arne (Vrije Basisschool -Sint-Katarina, Sint-Katelijne-Waver)

    Brons:
    3. Allaert Arnout (Gemeentelijke Lagere School, Anzegem)
    3. Azzabi Sofia (Gemeentelijke Basisschool, Dilbeek)
    3. Blomme G (Gemeentelijke Basisschool - De Triangel, Brugge)
    3. Blond (Gemeentelijke Basisschool -Jan Frans Willems, Boechout)
    3. Bouckaert Warre (Gemeentelijke Lagere School, Staden)
    3. Cas Esselink (Jan Ligthartschool Driecant, Tilburg)
    3. Cassiman Isaak (Vrije Basisschool -Sint-Pietersschool, Bierbeek)
    3. De Rijcke Milan (Vrije Lagere School - KLIM, Gent)
    3. Debois Warre (Vrije Basisschool -De mozaiek, Boutersem)
    3. Dockx Kasper (Vrije Basisschool - HHC Tervuren , Wezembeek-Oppem)
    3. Femke Schoenmakers (Saltoschool De Klimboom, Eindhoven)
    3. Ferwerda Alexander (Vrije Basisschool -Heilige-Familie, Schoten)
    3. Geenens Yorrick (Vrije Lagere School, Ronse)
    3. Geerts Matijs (Vrije Basisschool, Kontich)
    3. Gijs Maasakkers (De Nieuwe Linde, Nuenen)
    3. Goetstouwers Diego (Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs -Irishof, Kapellen)
    3. Goossens Alexander (Vrije Basisschool, Hamme)
    3. Haepers Simon (Vrije Basisschool - Sleutelhof, Rumst)
    3. Haeseryn Briek (Gemeentelijke Basisschool -De Vlieger, Gent)
    3. Hostens Michiel (Vrije Basisschool, Kortemark)
    3. Jules van Lith (BS Christoffel, Tilburg)
    3. Lemmens Lisa (Vrije Basisschool, Aarschot)
    3. Louwagie Lukas (Vrije Basisschool, Poperinge)
    3. Luyten Stan (Vrije Basisschool -De Zandloper, Nijlen)
    3. Max Nesterstigt (BS Het Talent, Lent)
    3. Moons Briek (Vrije Basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder)
    3. Naessens Gerben (Gemeentelijke Basisschool, Waregem)
    3. Nooyens Robbe (Vrije Basisschool -Klein-Seminarie, Hoogstraten)
    3. Per Bouwmeester (BS Het Talent, Lent)
    3. Pylyser Jonas (Vrije Basisschool, Oostende)
    3. Robin Paijmans (De Sporckt, Tilburg)
    3. Silke Dekker (BS Het Talent, Lent)
    3. Speleers Lukas (Gemeentelijke Basisschool -De Droomballon, Sint-Niklaas)
    3. Van De Velde Gianni (Vrije Basisschool, Gent)
    3. Van Den Bulck Wannes (Vrije Basisschool -Sint-Ludgardis, Antwerpen)
    3. Van Gendt Gavin (Gemeentelijke Basisschool, Lochristi)
    3. Van Ginderachter Eleni (GVBS Vinkt, Deinze (Vinkt))
    3. Van Haverbeke Robbe (Gemeentelijke Basisschool -De Bosmier, Balen)
    3. Vanbiervliet Mathias (Vrije Basisschool, Kortrijk)
    3. Vanden Poel Ranek (Gemeentelijke Lagere School, Waasmunster)
    3. Vanlommel Joren (Gemeentelijke Lagere School -De Knipoog, Ranst)
    3. Vereecke Matias (Vrije Basisschool - De Bosbes, Oostkamp)
    3. Vervoort Thomas (Vrije Basisschool, Putte)
    3. Volckaert Myriam (Vrije Lagere School -Sint-Romboutscollege, Mechelen)
    3. Wallaert Bert (Vrije Basisschool -Sint-Jan Berchmanscollege, Malle)
    3. Zwerts Maarten (Vrije Basisschool Bolderberg, Heusden-Zolder)

Finalisten voor het TechniekToernooi 2013-2014

  • Goud
  • Gemeentelijke Basisschool - Qworzo, Merksplas, The little Einsteins
  • Vrije Basisschool, Zulte, De Zultse Professoren --> 3de plaats op het landentoernooi te Nederland
  • Vrije Lagere School - Sint-Jozefcollege, Turnhout, Dreamteam
  • Vrije Basisschool Langdorp, Langdorp, De SMARTies --> 1ste plaats op het landentoernooi te Nederland

  • Zilver
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - Molenveld, Haaltert, De Druppies
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - Molenveld, Haaltert, De Aqua's
  • Gemeentelijke Basisschool, Laakdal, De Coole Techniekers
  • Gemeentelijke Basisschool, Lille, Bad Boys
  • Gemeentelijke Basisschool - De Piramide, Gent, FC De Pompioenen
  • Vrije Basisschool, Oostende, De OLGO-eendjes
  • Vrije Basisschool, Ingelmunster, Knikkerpompiers
  • Vrije Basisschool - De Zandloper, Nijlen, De spuiters
  • Vrije Basisschool De Parel, Destelbergen, De handige Harry's
  • Vrije Basisschool Langdorp, Langdorp, De Pomperkes

  • Brons (winnen ecomagieshow op school)
  • Basisschool van het Gemeenschapsonderwijs - Nijlen-Centrum, Nijlen, De zevensprong
  • Gemeentelijke Basisschool - De Triangel, Gent, De Technokids
  • Gemeentelijke Sportbasisschool De Oester, Gooik, De waterbelletjes
  • Vrije Basisschool - Neerland, Antwerpen, De technoboys
  • Vrije Basisschool - Sint-Katarina, Sint-Katelijne-Waver, De wateroverlopers
  • Vrije Basisschool de Graankorrel - Geluwe, Wervik, De origineelste Grako's

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: