Vlaamse Junior STEM Olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Finalisten 2017-2018

Proficiat aan de finalisten. Jullie streden voor het podium op zaterdag 2 december 2017! Hieronder een alfabetisch gerangschikte lijst van de gouden, zilveren en bronzen winnaars.

Goud

  • Bart Magerman (VBS Scheldewindeke, SCHELDEWINDEKE)
  • Matthieu de Jong (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Siebe Broidioi (Vrije Basisschool, AALBEKE)

Zilver

  • Brent Ramaekers (Vrije Basisschool Sancta Maria, LEUVEN)
  • Dylan Lejeune (GO! Basisschool De Zonnewijzer, ZWALM)
  • Inti Gevers (Vrije Basisschool, DIKSMUIDE)
  • Jonas Boeykens (Vrije Lagere School, HEVERLEE)
  • Matteo Moriau (Vrije Basisschool - Sint-Elisabeth, ZOERSEL)
  • Pieter Weustenraed (Vrije Basisschool De Wijzer, AARSELE)
  • Ward Thierens (Vrije Basisschool - Campus Kajee, SCHOTEN)

Brons

  • Anke Claes (Vrije Basisschool - OLV, SCHERPENHEUVEL)
  • Benno Legroe (Gemeentelijke Basisschool - De Brug, MARIAKERKE)
  • Cassandra Leenders (GO! Basisschool De Regenboog, GRIMBERGEN)
  • Charlotte Van Kampen (Gemeentelijke Lagere School, ZWEVEGEM)
  • Dominique Schipper (De Driestam, Eindhoven)
  • Dries Bennett (GO! Basisschool Vijverhof, SCHOTEN)
  • Eva De Maesschalck (VBS Paridaensinstituut, LEUVEN)
  • Ewoud Demeestere (Vrije Lagere School - Sancta Maria, RONSE)
  • Febe Demeester (Vrije Basisschool - Sint Denijs, KALKEN)
  • Illias De Staercke (GO! Basisschool De Rijdtmeersen, BRAKEL)
  • Ine Gheysens (Vrije Basisschool, DE PINTE)
  • Jana Adriaensens (Vrije Basisschool - Sint-Maartenschool, HOMBEEK)
  • Joachim van der Knijff (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Lars Geys (Vrije Basisschool Heilig Hart, OUD-HEVERLEE)
  • Laurent Goossens (Vrije Lagere School - Regina Pacis, HOVE)
  • Lia De Waele (Gemeentelijke Basisschool 3212, PELLENBERG)
  • Liesl De Wever (Gemeentelijke Basisschool - 't Polderhart, ZUIENKERKE)
  • Lore De Bosscher (VBS Sint-Katarinaschool, SINT-KATELIJNE-WAVER)
  • Lucas Mels (Vrije Basisschool - Sint-Elisabeth, ZOERSEL)
  • Maarten Berebrouckx (Vrije Lageres School - College, ESSEN)
  • Maité Goris (Gemeentelijke Basisschool - Dijkstein, SINT-KATELIJNE-WAVER)
  • Martijn Vaes (Gemeentelijke Basisschool, HAASRODE)
  • Mathis Dewaele (Gemeentelijke Lagere School, VICHTE)
  • Mick Van Den Broek (De Driestam, Eindhoven)
  • Noah Nuelandt (GO! Basisschool Magnolia, UKKEL)
  • Nora Cassiman (Vrije Basisschool - Sint-Pieters, KORBEEK-LO)
  • Pieter Verstraeten (Gemeentelijke Basisschool, VOSSEM)
  • Reza Sanders (De Driestam, Eindhoven)
  • Rhune Spincemaille (Stedelijke Basisschool - Gavertje vier, BELSELE)
  • Rodolphe-Gaulthier Reynaert (VBS - Sint-Lievensinstituut, SINT-LIEVENS-HOUTEM)
  • Ruben Jochemsen (De Rank, Veldhoven)
  • Rune Vandenrijn (GO! Basisschool De Eik, WELLEN)
  • Ruth Bart (Eben Haëzerschool, Apeldoorn)
  • Ruth Dreesen (Vrije Basisschool - De Klinker, ROTSELAAR)
  • Seppe Craemers (Vrije Basisschool - HEHA, SINT-GILLIS-DENDERMONDE)
  • Servaas Viaene (Vrije Basisschool - BaMo, MOORSELE)
  • Simon Van De Cauter (Vrije Lagere School, HEVERLEE)
  • Stan Ruytjens (Gemeentelijke Basisschool - Kakelbont, LAKEN)
  • Stijn Geenen (Vrije Basisschool Bolderberg, HEUSDEN-ZOLDER)
  • Thomas Van Den Broeck (Gemeentelijke Basisschool - De Doening, VILVOORDE)
  • Thor De Jaegher (Vrije Basisschool - Sint Antonius II, RONSE)
  • Tijl Schipper (GO! Basisschool Abraham Hans, OUDENAARDE)
  • Victor Meersseman (Gemeentelijke Lagere School, VICHTE)
  • Victor Reynaert (Vrije Basisschool De wegwijzer, BALEGEM)
  • Yoni Debrabandere (GO! Basisschool d'Oefenschool, BLANKENBERGE)
  • Zoë Van Hulle (Gemeentelijke Basisschool, NAZARETH)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2016-2017.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2015-2016.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2014-2015.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2013-2014.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2012-2013.

Klik hier voor de namen van de winnaars van editie 2011-2012.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: