Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Foto's 2017-2018



Sfeerbeelden van tijdens de finale:

Winnaars goud Jannes Immans en Rutger Dobbelaere

Winnaars zilver: Ferre, Firias, Klaas, Lars, Leo, Mathijs, Mathhias, Norah



Winnaars brons



Vice-eerste minister Alexander De Croo



Algemeen directeur Agoria Vlaanderen, Peter De Muynck



Vele supporters



Sfeerbeeld tijdens de theorieproef




Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.



Sfeerbeeld van tijdens de praktische proeven.


Foto's eerdere edities

Klik hier voor de foto's van editie 2016-2017.

Klik hier voor de foto's van editie 2015-2016.

Klik hier voor de foto's van editie 2014-2015.

Klik hier voor de foto's van editie 2013-2014.

Klik hier voor de foto's van editie 2012-2013.

Klik hier voor de foto's van editie 2011-2012.

Klik hier voor de foto's van editie 2010-2011.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: