Vlaamse STEM olympiade
blink uit in technologie
technology approved

Winnaars 2011-2012


Proficiat aan de finalisten! Hieronder de einduitslag van de finale van 14 maart 2012.

    1) Vlaminck Axel (Vrij Technisch Instituut Sint-Laurentius, LOKEREN)

    2) Vaes Joren (Technisch Heilig Hartinstituut, TESSENDERLO)

    3) Bonte Lukas (Sint-Franciscus-Xaveriusinstituut, BRUGGE)

    4) Van Melkebeke Lukas (Sint-Barbaracollege, GENT)

    5) Vansummeren Zino (Provinciaal Instituut Lommel, LOMMEL)

    5) Vlietinck Mathisse (Vrij Technisch Instituut Brugge, BRUGGE)

    7) Bosmans Gerben (Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)

    8) Leroy Robbe (Vrij Technisch Instituut Deinze, DEINZE)

    9) Plessers Dieter (WICO campus Sint-Hubertus, NEERPELT)

    9) Thenaers William (Katholieke Centrumscholen KCST, SINT-TRUIDEN)

    11) Gurdeep Singh Robbert (Vrij Technisch Instituut Brugge, BRUGGE)

    12) Heyrman Toon (Sint-Jorisinstituut, BAZEL)

    13) Coninx Niels (Technisch Instituut Sint-Michiel, BREE)

    13) Weyn Roel (Gesubsidieerd Technisch Instituut, MORTSEL)

    15) Mertens Rani (Jong Technolady) (Maris Stella Instituut, MALLE)

    16) Van den Berghe Steven (Vrij Technisch Instituut Sint-Laurentius, LOKEREN)

    17) Coenen Tom (Technisch Instituut Heilig Hart, HASSELT)

    17) Vanrusselt Maxim (KaSO Sint-Martinus Herk-de-Stad, HERK-DE-STAD)

    19) Jannis Daen (WICO campus Tio, OVERPELT)

    19) Van Damme Brecht (Vrij Technisch Instituut Sint-Laurentius, LOKEREN)

    19) Van Thienen Siebe (Damiaaninstituut, AARSCHOT)

    22) Tomme Jasper (Don Bosco Onderwijscentrum - Kortrijk, KORTRIJK)

    23) Claes Martijn (WICO campus Tio, OVERPELT)

    24) Panis Simon (Provinciaal Technisch Instituut, EEKLO)

    24) Stevens Carolyn (Vrije Technische Scholen, SINT-NIKLAAS)

    26) Martens Bart (KaSO Sint-Martinus Herk-de-Stad, HERK-DE-STAD)

    27) Bartelink Roel (Provinciale Technische School, MAASMECHELEN)

    28) Pairoux Koen (Technisch Instituut Sint-Lodewijk, GENK)

    28) Stalmans Wannes (Damiaaninstituut, AARSCHOT)

    30) Decuypere Jef (Klein Seminarie, ROESELARE)

    30) Devroe Quentin (GITO-Tervuren, Tervuren)

    30) Lakiere Henning (Technisch Instituut Sint-Paulus, MOL)

    33) Boons Bert (Technisch Heilig Hartinstituut, TESSENDERLO)

    33) De Cloet Astrid (Koninklijk Atheneum, GENT)

    35) Casteele Michiel (Klein Seminarie, ROESELARE)

    36) Dirix Jan (Don Bosco-instituut, HAACHT)

    36) Puttaert Bart (Sint-Martinusscholen, ASSE)

    38) Bataille Loic (Sint-Pieterscollege, BLANKENBERGE)

    39) Van de Woestijne Wouter (Provinciaal Technisch Instituut, EEKLO)

    40) De Frere Robby (Koninklijk Atheneum, GERAARDSBERGEN)

    40) Spee Martijn (Technisch Instituut Sint-Lodewijk, GENK)

    42) Saelens Jessica (Sint-Pieterscollege, BLANKENBERGE)

    43) Van Snick Jorden (Koninklijk Atheneum, GERAARDSBERGEN)

Finalisten eerdere edities

Klik hier voor de namen van de finalisten van editie 2010-2011.

Stuurgroeppartners uit de sector en werkveld:

Stuurgroeppartners:

Vlaanderen:

Mediapartners:

Communicatiepartners:

Prijzenpartners en sponsors: